• анкета
    Внимание, спортсменам скачать, заполнить и передать тренеру анкету члена клуба.
  • что понадобится для занятий
    Что необходимо для начала занятий: перечень документов и необходимого инвентаря.
  • рейтинг спортсменов
    Конкурс на звание лучшего спортсмена клуба. Рейтинг активности спортсменов.

Обращение президента федерации


      Таеквон-До є корейським національним бойовим мистецтвом. Воно   було засноване 11 квітня 1955 року видатним майстром бойових мистецтв Кореї Генералом Чой Хонг Хі.
       Для поширення та розвитку Таеквон-До як бойового мистецтва, а також виду спорта у всьому світі, 22 березня 1966 року була заснована Міжнародна Федерація Таеквон-До (Англійська назва організації "International Taekwon-Do Federation”, у подальшому скороченно "ITF”), яка стала першою та єдиною в світі організацією з виключним правом на проведення змагань та інших заходів з Таеквон-До за версією ІТФ.
      Юридична адреса штаб-квартири ІТФ з 1985 року і по сьогодення – місто       Відень, столиця  Австрійської Республіки, вул.Драугассе,3.
    В 1992 році була офіційно зареєстрована Федерація Таеквон-До ІТФ України, яка стала єдиною спортивною організацією з виключним правом розвитку і популяризації Таеквон-До за версією ІТФ у складі Міжнародної Федерації Таеквон-До.
      Після смерті засновника Таеквон-До та Першого Президента ІТФ генерала Чой Хонг Хі в червні 2002 році, на підставі його заповіту і подальшого вирішення Конгресу ІТФ, новим Президентом було обрано Члена МОК Професора Чанг Унга (КНДР).
    З того часу як нестало засновника Таеквон-До ІТФ, деякі Групи амбіційних людей, під керівництвом діячів які користуючись минулими заслугами і високим званням в ІТФ, почали реєструвати нові федераціі-клони ІТФ, в наслідок чого, прошло декілька судових тяжб і засідань. В 2011 році ми добилися належного успіху у Високому Міжнародному Суді у Відні проти Групи, що відкололася, тим самим поклавши край необгрунтованим та безглуздим у правовому полі суперечкам.
      За 20 років існування, Федерація Таеквон-До ІТФ України добилася великих, значних успіхів в розвитку популярного у всьому світі спорту Таеквон-До ІТФ, тим самим прославляючи Державу Україна у очах багаточисельних спортсменів, тренерів та суддів з більшості країн Європи, Азії і Америки. Вже став буденною нормою успішний виступ Української збірної на чемпіонатах Європи і Світу. Все це стало завдяки сталій злагодженій багатолітній роботі та сумлінному довірчому відношенню Головного керівництва Національної Федерації Таеквон-До ІТФ в особі Презідента Потернака В.Н. з тренерською радою і суддівською колегією під егідою Головного Управління у справах молоді і спорту України. В наслідок чого, Федерація заслужено придбала Статус Національної, а спортсмени та їх тренери за свою сумлінну працю та успіхи мають очевидну можливість бути винагородженими спортивними званнями і грошовими преміями від Держави.
    На сьогодні в Україні існують ще декілька організацій які безсовісно, користуючись непоінформованістю населення і спортивних чиновників, використовуючись досягненнями нашої організації, залучаючи відомих державних діячів політики, силових структур і спорту для реалізації своїх цілей,  намагаються підмінити своєю діяльністю Національну Федерацію Таеквон-До ІТФ України, прикриваючись неістотними спотвореннями в назвах самого таеквон-до з додаванням скороченої абрівіатури або навпаки невказуючи її в Статутних документах при реєстрації, незначно змінюючи правила змагань, але розвиваючи при цьому фактично той же самий вид спорту.
       На даний час такою підривною діяльністю займається створений в Україні Всеукраїнський Союз Таеквондо. Головний інніциатор цього Союзу Соловей О.Я., не зумівши самостійно добитися своєї мети, залучив до керівництва своєї організації високих поважних чиновників з силових структур, якими був генерал армії Ігнатенко О.С., а зараз підполковник міліції Зорба В.П., щоб вони лобіювали його інтереси і просували всілякі вирішення Союзу в державних стуктурах. Метою цієї діяльності є впровадження свого псевдо таеквондо в реєстр видів спорту що офіційно розвиваються в Україні, відповідно здобуття спортивних звань і грошових премій. Виходить абсурдна ситуація, Держава вимушено буде виплачувати і присваювати двічі за одне і теж.
      Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту уважно розглянуло лист Всеукраїнського Союзу Таеквондо від  26.07.2010 № 64/10 з приводу прохання щодо визнання виду спорту «таеквондо».
       Згідно з наказом Держкомспорту України від 07.02.2001 № 261 «Про перелік видів спорту, що визнанні в Україні», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 22 лютого 2001 року за № 155/5346, вид спорту «Таеквондо (ІТФ)» вже визнано в Україні.
       Враховуючи вищевикладене, повторне визнання одного і того виду спорту неможливо (Лист Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту від 19.08.2010 № 62/9915 за підписом заступника Міністра А.В.Домашенко).
      В світі є тільки два різновиди таеквон-до, які мають поширений інтерес та велику популярність серед населення в усьому світі, а також великі та значні відмінності одне від одного: неолімпійський – в світі – TAEKWON-DO (ITF), а в Українському реєстрі визнаних видів спорту    – ТАЕКВОНДО (ІТФ), з штаб-квартирою в Відні, Австрія, Президент Член МОК Професора Чанг Унг (КНДР) і олімпійський – в світі – TAEKWONDO (WTF), а в Українському реєстрі визнаних видів спорту – ТХЕКВОНДО (ВТФ), з штаб-квартирою у Сеулі, Південна Корея.
   Всі другі міжнародні організації розвивають або теж саме, займаючись плагіатом, або псевдо таеквон-до з зовсім другою технікою, правилами, термінологією, уніформою та екіпіюванням, і не мають такого великого розповсюдження та визнання в усьому світі. Їх керівництво перш за все переслідують свої особисті інтереси шляхом визнання з боку.

       Президент Федерації
    Таеквон-до І.Т.Ф. України                                        В.М.ПОТЕРНАК
Комментарии

Оставьте комментарий

Форма входа

Мини-чат

Облако тегов

Наш опрос

Что для вас означает спорт

Статистика


Сейчас на сайте всего: 1
Гостей: 1
Друзей клуба: 0

Новые пользователи

Последние коменты

куда выслать видео?


Спасибо за хорошо представленное и подобранное видео!!!

Календарь

«  Январь 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Online игры

Здесь можно поиграть

Игры

Перейти...

Кто на сайте

Рекламный блок

Здесь может быть ВАША реклама

Акула